CO2 POP ROCKS – THC-A онлајн

30.00

Опис

CO2 POP ROCKS – THC-A онлајн

CO2 POP ROCKS – THC-A Онлајн за остроумниот потрошувач на канабис. Ова е производ со целосен спектар на THC-A CO2 со екстракција на терпен, минимизирајќи ги мирисите и го прави вашето искуство поприватно ако тоа ви е важно. CO2 Pop Rocks се сурови, што значи дека не се измиени. Специјалните техники произведуваат добра со низок принос, но висококвалитетни, што го прави овој производ егзотичен. Изберете Pop Rocks за мазен вкус и одлична височина. Одличен за ослободување од болка, стрес, депресија, анксиозност, совршен производ за пациентите со медицинска марихуана и за потрошувачите на мало.

Го користите: Препорачуваме да користите табла или пенкало. Може да се додаде во хартии за да се подобрат зглобовите. Може да се додаде и на други скршеници или пупки.

Видови: Авијатичарот

вкусови: Земја, Мандарина, Куш-како

Ефекти: Релаксирачки, еуфоричен, гладен, поспан, среќен

Медицински: Болка, воспаление, гадење, депресија, грчеви во мускулите

Потенција: 70-90% содржина на THC

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „CO2 POP ROCKS – THC-A Online“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *