Купете Co2 Канабис разбие ЕУ

31.00

Опис

Купете Co2 Канабис разбие ЕУ

Купете Co2 Cannabis Shatter EU, Co2 Cannabis Shatter е направен со користење на екстракција на Co2 и најквалитетни видови канабис одгледувани во Канада. Екстракцијата на CO2 резултира со чист, чист екстракт без растворувачи додека ги задржува терпените за да се зачува природната вкус од употребените почетни соеви на канабис. Видови на канабис Co2 Shatter ќе им обезбеди на потрошувачите интензивен зуи на целото тело што е чисто еуфорично и релаксирачко. Одличен за ослободување од болка, стрес, депресија, анксиозност, совршен производ за пациентите со медицинска марихуана и за потрошувачите на мало. Co2 Shatter може да се ужива преку пенкало со концентрат, да се намачка или да се меша со сува билка во сад или џоинт.

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Бидете први да дадете коментар за „Купете Co2 канабис разбива во ЕУ“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *