Купете го Blue Dream Shatter онлајн

25.00

Опис

Купете го Blue Dream Shatter онлајн

Купете го Blue Dream Shatter онлајн

Blue Dream Shatter, хибрид доминантен во Сатива, кој потекнува од Калифорнија, постигна легендарен статус меѓу видовите на Западниот брег. Вкрстување на Индика од боровинки со сатива магла, Синиот сон балансира релаксација на целото тело со нежно церебрално зајакнување.

Синиот сон е доминантен хибрид на Сатива (60:40 Сатива/Индика), кој потекнува од Калифорнија со вкрстување на Боровинка Индика со Сатива Хазе. Балансирање на целосна релаксација на телото, со заживувачка церебрална стимулација - Blue Dream ќе го води корисникот во опуштена и спокојна умствена рамка - зголемувајќи го целокупното расположение.

Фенотип: + Хибрид
Медицински цели + Стрес, депресија, болка и главоболки
ефекти + Среќен, опуштен, воздигнат и еуфоричен
Вкус + Боровинка, Бери и слатки
Тежина + 1 Gram

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Купи Blue Dream Shatter онлајн“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *