Купете Pink Kush Shatter онлајн

28.00

Опис

Купете Pink Kush Shatter онлајн

Купете Pink Kush Shatter онлајн, овој вид на канабис нуди релаксација на целото тело и еуфоричен зуи благодарение на неговата доминација на индика и лозата на ОГ Куш. Високата содржина на смола и трихоми на овој вкусен сој го прави прекрасен избор за правење скршеници и други концентрати. Ова Пинк Куш Шатер ќе им понуди на потрошувачите и на пациентите интензивен зуи и екстремно ослободување од воспаление, анксиозност и болка. Pink Kush Shatter е совршен за подмачкување и концентрирачки пенкала подеднакво.

ВОДИЧ ЗА КОНЦЕНТРАТ

Родител: ОГ Куш
Слични на: Супернова, Гамбо, Скајвокер
Вкусови: Слатко, цветно, Питу
ефекти: Еуфоричен, опуштен, среќен, гладен, сонлив
Медицински: Несоница, недостаток на апетит, депресија, стрес
Моќност: 70-90% Содржина на THC

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв да даде коментар за „Купи Pink Kush Shatter онлајн“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *