Купете Purple Kush Shatter

45.00

Опис

Купете Purple Kush Shatter

Купете Purple Kush Shatter

Purple Shatter е производ на екстракција на масло од бутан хаш. Purple Kush Shatter. Тоа се постигнува преку вешто чистење на растворот на бутан и Purple Kus Cannabis Shatter, често со употреба на вакуум. Производот има јасна, често жолта или портокалова нијанса. Значи, може да биде податлив, речиси како тафи, или многу кршлив и лесно кршлив. виолетова Канабис Шатер е исклучително моќен концентрат од канабис. Неговата содржина на THC се протега до 90%, затоа, овој Shatter или Dab е популарен медицински лек за канабис за хронична болка и други нерешливи симптоми.

 

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Купи Purple Kush Shatter“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *