Купете мечка OG BHO Shatter

27.00

Опис

Купете мечка OG BHO Shatter

Купете Bear OG BHO Shatter, Shatter е сој од Amber Brick кој веќе некое време е тема на разговор. Моќен хибрид доминантен сатива, овој екстракт од жива смола се одликува со вкусен, силен терпен профил.

 

Тип на производ: Концентрира
Тип на канабис: Sativa/Sativa доминантен хибрид
Одгледувач: Килибарна тула
Вид на раст: Непознат
Органски: Непознат
Географско потекло: Белингем
thc Ниво 74 %.

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе рецензирате „Купи мечка OG BHO Shatter“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *