Купи Bubba Kush Shatter

30.00

Опис

Купи Bubba Kush Shatter

Купете Bubba Kush Shatter, Куш е вид на Индика. Моќната релаксација преовладува од глава до пети, мускулите се олеснуваат со тежина додека сонливата еуфорија го покрива умот, го уништува стресот додека го принудува среќното расположение.

Ефекти:
Опуштено, поспано, среќно, еуфорично, гладно

Медицинска употреба:
Стрес, болка, несоница, депресија и недостаток на апетит.

Вид на висок
Bubba Kush сој од канабис предизвикува силно седативно, длабоко еуфорично високо ниво. Ова треба да го пушат само пушачите со долгогодишно искуство со индика. Тоа е добро уживање во вечерните часови. Bubba Kush ги ублажува болките и болките

Лоза: Сл Куш

Индикан доминантен хибрид
(5% Сатива / 95% Индика)

Просечно ниво на THC / CBD
17.83/25.25% THC 0.51/0.08% CBD —/0.04% CBN

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Купи Bubba Kush Shatter“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *