Бузните екстракти ја разбиваат ЕУ

30.00

1 грама

Се продава во грамови (одберете производ за да ја видите сликата) Бојата на пакувањето покажува дали производот е Индика (црвена), Сатива (Зелена) или Хибрид (Жолта)

Опис

Бузните екстракти ја разбиваат ЕУ

Проверете ја нашата најнова колекција shatter од премиум квалитет на Buzzed Extracts разбива се измерени до 1 грам по пакување Исто така, огромен избор на вкусови, така што никогаш нема да ви биде здодевно да ги пробувате истите вкусови одново и одново (вкупно над 20 вкусови во моментов, некои може да се без залиха) Вклучени вкусови:

 • Агент портокал
 • Колумбиско злато
 • Куче Вокер О.Г
 • Дурбански отров
 • Снуп Дог
 • Урнатините за возот
 • Синиот сон
 • Јагниња леб
 • Мајк Тајсон О.Г
 • Rockstar
 • Туна Куш
 • Манго
 • Воји Мауи
 • Виолетови вселенски колачиња
 • Роденденска торта Куш
 • Белиот носорог
 • Колачи и сладолед
 • Пожар Ог
 • Сини вселенски колачиња
 • Гоџи Ог
 • Колачињата чудовиште
 • Претседателски
 • Wifi Ог

Дополнителни информации

Buzzed екстракти вкусови

Agent Orange, Колумбиско злато, Dog Walker OG, Durban Poison, Snoop Dog, Train Wreck, Blue Dream, Lambs Bread, Mike Tyson OG, Rockstar, Tuna Kush, Mango, Maui Wowie, Purple Space Cookies, Роденденска торта Куш, бел носорог
Колачиња и крем, Fire Og, Blue Space Cookies, Goji Og, Monster Cookies, претседателски, Wifi Og

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Buzzed Extracts Shatter EU“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *