Матрични екстракции се разбиваат онлајн

30.00

Се продава во грамови Сликата и бојата на пакетот покажуваат дали е индика, сатива или хибрид. Имаме и мешање за четвртина унца кршење ако сакате разновидност и автоматски заштеди

Опис

Матрични екстракции се разбиваат онлајн

Matrix Extractions Shatter Online Скршеници со врвен квалитет тежат до 1 грам по пакување Исто така, огромен избор на вкусови, така што никогаш нема да ви биде здодевно да го пробувате истото вкусови одново и одново (вкупно над 20 вкусови во моментов, некои може да се без залиха) Вклучени вкусови:

 • Мк Ултра
 • Rockstar
 • Девојки извиднички колачиња
 • Нукен
 • Шеќерна колиба
 • Син дизел
 • AK47
 • Супермен О.Г
 • Chemdawg
 • Коматоза
 • Боб Марли
 • грејпфрут
 • Туна Куш
 • Вонземски рок бонбони
 • Дедо Виолетова
 • Синиот сон
 • Bubba Kush
 • Смрт Баба
 • Шискабери
 • Банана Куш
 • Кум О.Г
 • ХХХ ОГ
 • Мадона Куш
 • Лимон Хазе
 • 8 Бол Куш
 • Калифа Куш

Дополнителни информации

Вкусови

Mk Ultra, Rockstar, Girl Scout Cookies, Nuken, Sugar Shack, Blue Diesel
АК47, Супермен ОГ, Хемдаг, Коматоза, Боб Марли, грејпфрут, Туна Куш, бонбони од вонземјани, дедо пурпур, син сон, Баба Куш, Смрт Баба, Шискабери, Банана Куш, Кум ОГ, ХХХ ОГ, Мадона Куш, Лимон Хаз, 8 Бол Куш, Калифа Куш

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Matrix Extractions Shatter Online“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *